O nás

Spoločnosť KAMON, s. r. o. je obchodná a realizačná firma zaoberajúca sa strechami, klampiarskou výrobou, montážou striech a medzinárodnou cestnou nákladnou dopravou.

Od svojho vzniku v roku 2005 ponúka komplexné služby spojené s dodávkou a montážou strešných krytín. Nakoľko našou víziou je neustále zdokonaľovanie sa a otvorenosť novým výzvam, spoločnosť sa rozvíjala:

 • 2007 – otvorenie strešného centra v Považskej Bystrici – Považské Podhradie.
 • 2009 – otvorenie novej pobočky v Topoľčanoch
 • 2011 – otvorenie pobočky v Dubnici nad Váhom
 • 2013 – rozšírenie činnosti o služby cestnej nákladnej dopravy
 • 2014 – otvorenie novej budovy centrály a show-room Považské Podhradie

Predaj – montáž

Firma využíva dlhoročné skúsenosti s montážou klampiarskych prvkov a strešných krytín na poskytovanie kompletných služieb pri riešení strechy. Strecha ako dôležitý prvok stavebného objektu musí byť spoľahlivá a trvácna, aby mohla bezproblémovo a dlhodobo chrániť objekt pred poveternostnými vplyvmi. My garantujeme strechu ako komplex, ktorý spĺňa požiadavky kvality, trvanlivosť použitých materiálov, správne a odborne vyhotovené detaily, rýchlosť a precíznosť prác, dodržiavanie dohodnutých termínov a v neposlednom rade i priaznivú cenu.

Náš realizačný tím sa pravidelne zúčastňuje rôznych školení a odborných seminárov u výrobcov na Slovensku i v zahraničí, na ktorých si neustále zvyšuje svoje odborné vedomosti. Medzi hlavných zákazníkov patria pokrývači, klampiari, tesári, rôzne stavebné firmy a hlavne koneční spotrebitelia, ktorí u nás nájdu bezplatné poradenstvo. Krédom spoločnosti KAMON, s. r. o. je uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka a byť mu nápomocný pri riešení jeho problémov. Každá nová zákazka, každá požiadavka investora je pre nás výzvou, ktorá opäť preverí našu pripravenosť, pružnosť a budovanú odbornú úroveň.

Naši pracovníci sú pripravení navrhnúť zákazníkovi optimálne riešenie, s ohľadom na jeho požiadavky a pri dodávke materiálu poskytnúť podklady v podobe kladacieho plánu strešnej krytiny, prípadne odbornej konzultácie a v konečnej fáze zabezpečiť rekonštrukciu resp. výstavbu strechy na kľúč. V rámci poradenskej činnosti sú naši pracovníci schopní diagnostikovať prípadnú chybu a navrhnúť optimálne riešenie na jej odstránenie.

Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečujeme vlastnými vozidlami za použitia špeciálnych paliet, čím sa riziko poškodenia pri preprave a manipulácii znižuje na minimum. Pracovníci sú vybavení špeciálnym náradím určeným či už na prácu z ťažkými resp. ľahkými strešnými krytinami.

Našim hlavným cieľom je:

 • široký sortiment a dostupnosť tovaru za prijateľné ceny
 • zákazková výroba – aj neštandardné klampiarske výrobky, podľa priania zákazníka
 • individuálny prístup k zákazníkovi
 • rýchle, kompletné dodávky materiálu priamo na stavbu
 • odborná konzultácia zdarma
 • zameranie strechy na mieste
 • komplexné riešenie až po realizáciu

Firma KAMON, s. r. o. je taktiež autorizovaným obchodným partnerom značiek TONDACH, BRAMAC pre ťažké strešné krytiny, Lindab, Blachprofil 2, RUUKKI, pre ľahké plechové krytiny, a samozrejme v našej ponuke nájdete aj výrobky ostatných výrobcov strešných krytín a doplnkov ku strechám ako sú: KM BETA, IKO, VELUX, DAKEA, FAKRO, TYVEK, KJG, ELEMENT, a ďalší.

Sme firma, pre ktorú je chôdza po šikmom povrchu strešných plôch rovnako samozrejmá ako chôdza po zemi. O kvalitách našej spoločnosti najviac prezrádzajú spokojní zákazníci a naše realizácie: