O nás

Firma od svojho vzniku v roku 2005 využíva dlhoročné skúsenosti s montážou klampiarskych prvkov a strešných krytín na poskytovanie kompletných služieb pri riešení strechy. Strecha ako dôležitý prvok stavebného objektu musí byť spoľahlivá a trvácna, aby mohla bezproblémovo a dlhodobo chrániť objekt pred poveternostnými vplyvmi. My garantujeme strechu ako komplex, ktorý spĺňa požiadavky kvality, trvanlivosť použitých materiálov, správne a odborne vyhotovené detaily, rýchlosť a precíznosť prác, dodržiavanie dohodnutých termínov a v neposlednom rade i priaznivú cenu.

 

  • 2007 – otvorenie strešného centra v Považskej Bystrici – Považské Podhradie.
  • 2009 – otvorenie novej pobočky v Topoľčanoch
  • 2011 – otvorenie pobočky v Dubnici nad Váhom
  • 2013 – rozšírenie činnosti o služby cestnej nákladnej dopravy
  • 2014 – otvorenie novej budovy centrály a show-room Považské Podhradie

Ako pracujeme?

 

Náš realizačný tím sa pravidelne zúčastňuje rôznych školení a odborných seminárov u výrobcov na Slovensku i v zahraničí, na ktorých si neustále zvyšuje svoje odborné vedomosti. Každá nová zákazka, každá požiadavka investora je pre nás výzvou, ktorá opäť preverí našu pripravenosť, pružnosť a budovanú odbornú úroveň.

Naši pracovníci sú pripravení navrhnúť zákazníkovi optimálne riešenie, s ohľadom na jeho požiadavky a pri dodávke materiálu poskytnúť podklady v podobe kladacieho plánu strešnej krytiny, prípadne odbornej konzultácie a v konečnej fáze zabezpečiť rekonštrukciu resp. výstavbu strechy na kľúč. V rámci poradenskej činnosti sú naši pracovníci schopní diagnostikovať prípadnú chybu a navrhnúť optimálne riešenie na jej odstránenie.

Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečujeme vlastnými vozidlami za použitia špeciálnych paliet, čím sa riziko poškodenia pri preprave a manipulácii znižuje na minimum. Pracovníci sú vybavení špeciálnym náradím určeným či už na prácu z ťažkými resp. ľahkými strešnými krytinami.

„Sme firma, pre ktorú je chôdza po šikmom povrchu strešných plôch rovnako samozrejmá ako chôdza po zemi. O kvalitách našej spoločnosti najviac prezrádzajú spokojní zákazníci a naše realizácie.“

Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!