Doprava

V rozsahu našich služieb  poskytujeme vnútroštátnu a medzinárodnú cestnú nákladnú dopravu na Slovensku a v Európskej únii.

Zabezpečujeme dopravu tovaru výlučne vlastnými vozidlami pre našich stálych zákazníkov ale aj potenciálnych klientov podľa ich rozmanitých požiadaviek. V súčasnosti prevádzkujeme dopravu:

  • dodávkami s nosnosťou do 3,5 t
  • vozidlami s nosnosťou do 10 t s hydraulickou rukou
  • ťahačmi značiek VOLVO a DAF, ktoré sa spolu s jedno a dvojpodlažnými návesmi KOGEL a SCHMITZ zaraďujú medzi najbezpečnejšie a najekologickejšie vozidlá na dopravnom trhu s nosnosťou do 25 t, 100 m3
  • hydraulická plošina, dosah 21 m

Vďaka kombinácii celo-vozovej prepravy a zbernej služby vytvárame najmä optimalizáciu prepravných nákladov a toku tovaru.

Veľkú pozornosť venujeme ochrane životného prostredia a bezpečnosti, preto pravidelne obmieňame vozidlový park.

Firemná logistika a špeciálne technické zariadenia GPS s mobilnými komunikačnými prostriedkami využívané vo firme nám dávajú podrobný obraz o rozmiestnení našich áut, a tak zabezpečujú aj v prípade kolapsov dopravy včasné a rýchle doručenie tovaru na potrebné miesto.

Všetky vozidlá v súčasnosti spĺňajú ekologickú normu EURO 5 EEV a EURO 6. Moderná technológia, technologické napredovanie a neustála inovácia zabezpečuje poskytnutie kvalitného zázemia našich vozov. Všetky naše vozidlá absolvujú pravidelné technické kontroly.

Spojenie s dopravcami pravidelne aktualizujeme, preto sme schopní flexibilne reagovať na Vaše špecifické požiadavky.

Stiahnúť prepravný poriadok

Kontakt

Mobil: 0905 974 060
Tel: 042 432 01 99
E-mail: doprava@kamon.eu

Galéria